Parkuj w Starym Browarze

Parking

ZMIANY OD 1 MARCA 2024 R.

Do dyspozycji Klientów i gości Starego Browaru jest 1000 miejsc parkingowych. Miejsca  parkingowe dostępne są w obu skrzydłach centrum – w Atrium na poziomach +3, +4 i +5 oraz w Pasażu na poziomach -1, -2 i -3. Wjazd na parking znajduje się przy ulicy Kościuszki. Wszystkie przestrzenie parkingowe oprócz poziomu +5 w Atrium są zadaszone.

Parking w Starym Browarze jest płatny. Dla osób robiących zakupy w centrum handlowym oraz korzystających z oferty gastronomicznej i rozrywkowej przygotowaliśmy promocję umożliwiającą bezpłatne parkowanie do 4 godzin.

PARKING – TARYFA OPŁAT

do 30 minut                                                                            GRATIS
każda rozpoczęta godzina między 8:00 a 24:00      7 PLN
każda rozpoczęta godzina między 24:00 a 8:00      3 PLN
zgubienie biletu parkingowego                                     100 PLN

Regulamin parkingu w Starym Browarze TUTAJ.

PROMOCJA KLIENCI NIE PŁACĄ!

Paragony za min. 90 zł = 4h parkowania gratis

Żeby korzystać ze zwolnienia z opłaty za pierwsze 4 godziny parkowania należy zachować w danym dniu paragon lub paragony ze sklepów, kawiarni, restauracji i punktów usługowych w Starym Browarze na łączną kwotę min. 90 zł. Zniżka naliczana jest w punkcie informacji* w Atrium lub Pasażu. Aby skorzystać z promocji należy udać się do punktu informacji z biletem parkingowym i paragonem/paragonami.

Do skorzystania z bezpłatnego parkingu do 4h uprawnieni są także Klienci punktów: Multikino, Lux Med., Van Graaf, Xtreme Fitness Gyms.
Zniżka w dniu wizyty w danym punkcie za zakup towaru/usługi za dowolną kwotę. Zniżka walidowana jest przy kasach / w recepcji tych punktów.

Promocja „Klienci nie Płacą” jest naliczana do momentu włożenia biletu do kasy parkingowej, po zeskanowaniu biletu w kasie Klient ma 15 minut na wyjazd z parkingu, gdy czas zostanie przekroczony, rozpocznie się naliczanie opłaty godzinowej (7 zł za każdą rozpoczętą godzinę) bez możliwości ponownego skorzystania ze zniżki.

Godziny otwarcia punktów informacji:

Atrium
pon. - sob. 09:00-21:00
ndz. niehandlowe – zamknięte
ndz. handlowe 10:00-20:00
Pasaż
pon.- sob. 10:00-21:00
ndz. niehandlowe 10:00-20:00
ndz. handlowe 10:00-20:00

W punktach informacji nie ma możliwości opłacenia opłaty parkingowej.

*Poza godzinami otwarcia punktów informacyjnych zniżkę parkingową „Klienci nie płacą!” można uzyskać w punktach obsługi parkingu przy szlabanach.

Regulamin promocji Klienci nie płacą TUTAJ.

ABONAMENT PARKINGOWY

W sprawie abonamentu parkingowego prosimy o kontakt mailowy: parking@starybrowar.com

Abonament całodobowy                                                   406,5 PLN netto / 500 PLN brutto
Abonament dzienny 7:00-18:00 pon.-pt.                   243,9 PLN netto / 300 PLN brutto
Abonament nocny 20:00-7:00 pon.-niedz.                203,25 PLN netto / 250 PLN brutto

Parking – dodatkowe informacje:
● Kasy parkingowe znajdują się na każdym poziomie parkingu.
● Po opłaceniu biletu w kasie należy wyjechać z parkingu w ciągu 15 minut.
● Miejsca dla motocykli i skuterów znajdują się w Pasażu na poziomie -2, za szlabanem wjazdowym, po prawej stronie. Kierujący zobowiązany jest do pobrania biletu parkingowego przed wjazdem na parking.
● Miejsca dla rowerów – bezpłatne miejsca do parkowania rowerów znajdują się na placu przy ul. Ratajczaka, na rogu ul. Kościuszki i Półwiejskiej, przy ul. Półwiejskiej między salonami Zara i H&M. Zadaszone miejsca dla rowerów dostępne są na parkingu w Pasażu na poziomie -2.
● System parkingowy z identyfikacją rejestracji umożliwia skorzystanie z opcji „zagubiony bilet", po wcześniejszym wprowadzeniu numeru rejestracji. W przypadku zgubienia biletu parkingowego skontaktuj się z ochroną.
● Poza godzinami otwarcia Centrum, płatność za parking u ochrony.