Karta podarunkowa Starego Browaru

Udane zakupy to idealny prezent! Szukasz upominku dla bliskich lub pracowników? Oto pomysł, który sprawdzi się na każdą okazję: karta podarunkowa do najbardziej wyjątkowej galerii handlowej w Poznaniu – Starego Browaru!

Czym jest Karta Podarunkowa Starego Browaru?

Karta podarunkowa pozwala na płacenie za zakupy i usługi w sklepach i punktach w Starym Browarze (sprawdź listę miejsc akceptujących kartę). Karta podarunkowa działa na zasadzie prepaid (przedpłaty). Aby z niej korzystać, należy doładować kartę dowolną kwotą w przedziale 50-4000 zł*. Kartę podarunkową można kupić i doładować w Punkcie Informacji Starego Browaru zlokalizowanym w Pasażu lub online.

 

Udany prezent na każdą okazję

Karta podarunkowa Starego Browaru to idealne rozwiązanie, jeśli nie masz sprecyzowanego pomysłu na upominek dla bliskiej osoby. Karta sprawi radość każdemu – można wykorzystać ją w sklepach z odzieżą, zabawkami, elektroniką, perfumeriach, ale także w restauracjach i punktach usługowych. Obdarowana osoba sama wybiera, jak spożytkuje dostępne na karcie środki.

Karta podarunkowa Starego Browaru to także elegancki prezent dla pracowników. Firmy, które chcą nagrodzić zespół miłym upominkiem z okazji Świąt, mogą zamówić odpowiednią liczbę kart i wygodnie rozliczyć koszty. Zamówienia firmowe można składać TUTAJ.

 

Karta podarunkowa Starego Browaru – praktyczne informacje

  • Karta podarunkowa Starego Browaru jest kartą prepaid na licencji Mastercard
  • kartę kupisz i doładujesz w Punkcie Informacji w Starym Browarze lub online wysokość doładowania od 50 do 4000* zł
  • karta jest ważna przez 1 rok od daty zakupu
  • transakcje można dokonywać do wyczerpania środków lub daty ważności karty
  • stan środków na karcie możesz sprawdzić TUTAJ
  • regulamin Karty podarunkowej Starego Browaru dostępny jest TUTAJ
  • *W przypadku doładowania powyżej 1000 zł konieczne jest podanie danych osobowych.