Wydarzenia

Złap zająca w aplikacji Starego Browaru!

02/03 - 08/04

PULA NAGRÓD WYCZERPANA!

Lepus brovaricus, czyli zając Starego Browaru, to symbol wiosny, obiekt westchnień, kolekcjonerski rarytas. W przedświątecznych tygodniach zakupy nagradzamy uszatym prezentem! Zdobądź 13-centymetrową figurkę zająca w tradycyjnym browarowym fiolecie ZA DARMO!

Jak to działa?
●       W okresie 3 marca - 7 kwietnia 2023 r.* zrób zakupy w Starym Browarze za min. 500 zł przynajmniej w trzech punktach (sklepy, punkty usługowe, kawiarnie, restauracje, kino, sala zabaw);
●       zeskanuj paragony w aplikacji mobilnej Starego Browaru (sekcja Paragony);
●       po zebraniu 500 punktów wybierz nagrodę, poczekaj na mailowe potwierdzenie z kodem i odbierz zajączka** w Starym Browarze w punkcie KIC SHOP w Atrium (poziom +1)!

Nagrodami są 13-centymetrowe figurki zajęcy Starego Browaru w kolorze fioletowym. Uszaki o tym „umaszczeniu” już od 15 lat zwiastują wiosnę
Liczba nagród jest ograniczona. Szczegółowy regulamin promocji znajdziesz tutaj.

*Akcja trwa do 7 kwietnia 2023 r. lub do wyczerpania nagród.
**Odbiór nagród możliwy od 11 marca 2023 r.

Wielkanocnego zająca Starego Browaru możesz także kupić!
Tradycyjny browarowy fiolet? A może neonowy uszak z limitowanej edycji na 2023 rok? W tygodniach przed Wielkanocą kolejne warianty kolorowych figurek będą trafiać do sprzedaży zgodnie z harmonogramem przedstawionym TUTAJ. Sprzedaż będzie prowadzona stacjonarnie w punkcie KIC SHOP w Atrium na poziomie +1.