Wydarzenia

Zające Starego Browaru – kup figurki z limitowanej edycji 2024!

14/02/2024 - 16/03/2024

Rozgościły się w Tajemniczym Ogrodzie. Zalotnie zerkają spod fantastycznych wiosennych pąków. „Rozkwitamy, kiedy jesteśmy razem” – szepczą radośnie. Wpadnij do Starego Browaru powitać nową zajęczą rodzinę. Jeśli marzysz o tym, żeby zabrać któryś okaz do domu, czytaj dalej – wkrótce rozpoczniemy sprzedaż browarowych uszaków z limitowanej edycji 2024!

Jak co roku, Klienci Starego Browaru czekali z niecierpliwością, żeby dowiedzieć się, jakie kolory, obok tradycyjnego fioletu, przybiorą zające. Wszystkie karty już odkryte: ta wiosna będzie niezwykle elegancka. Przedstawiamy Wam Śliweczkę i Jagódkę – głębokie, apetyczne odcienie nowych figurek dodadzą Waszym wnętrzom i ogrodom szczypty luksusu. Jak je zdobyć?

W tygodniach przed Wielkanocą kolejne warianty zajęcy będą trafiać do sprzedaży zgodnie z harmonogramem przedstawionym poniżej. Sprzedaż będzie prowadzona wyłącznie stacjonarnie w punkcie KIC SHOP w Atrium na poziomie +1.

Harmonogram sprzedaży zajęcy Starego Browaru 2024:
2 marca 2024 r. – sprzedaż figurek fioletowych 26 i 46 cm

9 marca 2024 r. – sprzedaż figurek 26 cm z limitowanej edycji 2024: Śliweczka i Jagódka
16 marca 2024 r. – sprzedaż figurek 46 cm z limitowanej edycji 2024: Śliweczka i Jagódka

Ważne informacje:
🐰 Sprzedaż odbywa się wyłącznie stacjonarnie w punkcie KIC SHOP w Atrium na poziomie +1 od godz. 10:00 (obok sklepów Vintage Market i Taranko);
🐰 Nie ma możliwości zakupu figurek online lub rezerwacji;
🐰 Jedna osoba może kupić maksymalnie 1 figurkę w danym kolorze/rozmiarze;
🐰 Przed rozpoczęciem sprzedaży (od godz. 09:00) Kupujący otrzymają żetony upoważniające do zakupu Towarów w dniu ich sprzedaży zgodnie z harmonogramem.
🐰 Pracownicy KIC SHOP wręczą żetony Kupującym, zgodnie z kolejnością ustawienia w kolejce.
🐰Warunkiem zakupienia zająca będzie posiadanie przez Kupującego żetonu
🐰 Zające Starego Browaru to przedmioty kolekcjonerskie, liczba figurek dostępnych w sprzedaży jest limitowana;
🐰Figurki zajęcy są ręcznie robione, produkty mogą posiadać drobne różnice względem siebie;
🐰 Zakup figurki jest równoznaczny z akceptacją regulaminu sprzedaży;
🐰 Regulamin zabrania odsprzedaży limitowanych figurek w roku premiery oraz odsprzedaży z zyskiem;
🐰 Regulamin sprzedaży figurek zająca Starego Browary znajdziesz TUTAJ
🐰 Wejście do Atrium możliwe od godz. 7:40. Jako pierwsze otwierane są drzwi od ul. Kościuszki / Półwiejska

Cennik:
Figurki fioletowe 26 cm – 120 zł
Figurki fioletowe 46 cm – 200 zł
Figurki z edycji 2024 Śliweczka i Jagódka 26 cm – 150 zł
Figurki z edycji 2024 Śliweczka i Jagódka 46 cm – 230 zł

Browarowa tradycja
Zające Starego Browaru to poznański symbol wiosny – wraz z pojawieniem się uszatego zastępu świat na powrót nabiera kolorów. Miały być tylko sezonową scenografią. Jednak, kiedy w 2009 roku uszaki zawitały do Starego Browaru po raz pierwszy, z miejsca pojawiły się pytania: gdzie można je kupić? Od 2010 roku, kilka tygodni przed Wielkanocą, organizowana jest sprzedaż 26- i 46-centymetrowych figurek. Browarowe zające są pożądanym „towarem”. Pierwsze pytania o terminy sprzedaży zaczynają napływać… w listopadzie. Kto pierwszy, ten lepszy – to dlatego do punktu kasowego ustawia się długi sznurek zajęczych kolekcjonerów. „Panie, za czym ta kolejka?!”. „Za uszakiem!”. Szczęśliwcy, którym uda się zakupić rzadkie okazy, pysznią się swoimi kolekcjami w mediach społecznościowych. Instagram co roku zalewają setki zdjęć domowych scenek z wielkanocnymi figurkami w roli głównej. Udało Ci się kupić uszaka z limitowanej edycji? Oznacz zdjęcie @starybrowar!

A może… zając za darmo?
Złap zająca w aplikacji! W przedświątecznym okresie zakupy w Starym Browarze nagradzamy 13-centymetrowymi figurkami uszaków w limitowanych kolorach 2024!

🐰 PULA NAGRÓD WYCZERPANA  - Zając Shoppingowy, czyli mini-Śliweczka – zbierz paragony o łącznej wartości min. 500 zł z przynajmniej trzech sklepów lub punktów usługowych, zeskanuj je w aplikacji i odbierz nagrodę;

🐰Zając Foodiesowy, czyli mini-Jagódka – zbierz paragony o łącznej wartości min. 500 zł z przynajmniej trzech restauracji lub kawiarni, zeskanuj je w aplikacji i odbierz nagrodę.

Szczegóły na temat promocji znajdziesz TUTAJ .