Wydarzenia

Wyprzedaże w Starym Browarze - najlepsze marki, najniższe ceny

14/06/2024 - 07/09/2024

Z kilkudziesięcioprocentowych rabatów można skorzystać w większości naszych sklepów. Aby wyprzedażowe zakupy były trafione, warto skorzystać z kilku prostych wskazówek.

Kto pierwszy, ten… wybiera
Jeśli szukasz konkretnych ubrań czy butów, upatrzonych już w czasie wiosennych zakupów albo w internecie, do Starego Browaru najlepiej wybrać się już teraz. Początek wyprzedaży to moment, kiedy w sklepach, w szczególności w popularnych sieciówkach, dostępna jest pełna rozmiarówka i duży wybór asortymentu. W pierwszych dwóch tygodniach SALE rabaty osiągają wysokość 25-30%, choć wiele marek od razu obniżyło ceny produktów nawet o 50%.

Cierpliwi płacą mniej
Chcesz zaoszczędzić? Powstrzymaj wyprzedażowy apetyt trochę dłużej. SALE w większości sklepów ma kilka etapów. Pierwsze przeceny to zwykle ok. 20-30% zniżki lub promocje na wybrane produkty. W sierpniu rabaty sięgną nawet 70%, a metki ze skreślonymi cenami znajdą się na wszystkich ubraniach i butach z wiosenno-letniej kolekcji.

Dotknij, przymierz
Bielizna, spodnie, marynarka, koszula, garnitur – zakup tych części garderoby przez internet zwykle kończy się fiaskiem. W czasie zakupów w Starym Browarze można przymierzyć wszystkie upatrzone ubrania i skorzystać z pomocy personelu w wyborze rozmiaru. Zakupy w sklepach “offline” dają też możliwość sprawdzenia materiału – jego tekstury, miękkości. Większe wyprzedażowe zakupy najlepiej robić stacjonarnie, a w Starym Browarze w jednym miejscu masz dostęp do asortymentu dziesiątek polskich i zagranicznych marek modowych.

Odwiedź butiki premium
Jeśli zwykle obojętnie mijasz butiki marek premium, w czasie wyprzedaży warto to zmienić. 70-procentowe zniżki obowiązują także tutaj, co oznacza, że ceny ubrań z metkami ekskluzywnych marek zbliżają się do regularnych cen sklepów sieciowych. SALE to okazja, żeby zainwestować w garderobę wysokiej jakości. Sukienka czy trencz, piękna skórzana torebka to rzeczy, które posłużą przez lata albo które z łatwością po kilku sezonach odsprzedasz innym osobom.

Oszczędzaj pieniądze i czas
Zakupy w sklepach internetowych wydają się oszczędnością czasu do momentu, kiedy są trafione. Odsyłanie paczek ze źle dobranym rozmiarem butów czy t-shirtem, który okazał się niemiły w dotyku, czekanie na zwrot pieniędzy jest frustrujące i czasochłonne. Z wyprzedaży skorzystaj w stacjonarnych sklepach ulubionych marek w Starym Browarze. Tutaj łatwiej porównasz oferty kilku brandów, spokojnie przymierzysz ubrania i zobaczysz, czy rzeczy upatrzone w internecie “na żywo” spełniają Twoje oczekiwania.

Wyprzedaże w Starym Browarze trwają, życzymy Ci trafionych zakupów!