Wydarzenia

Wielki Prezentownik by Blingsis – prezenty pełne miłości!

21/11 - 24/12

Wybierasz się na prezentowe zakupy do Starego Browaru? Skorzystaj z naszych pro-tipów!
🎁w Pasażu znajdziesz stanowisko, gdzie zespół centrum handlowego bezpłatnie spakuje Twoje prezenty w piękne papiery!
🎁każdy paragon za zakupy daje możliwość skorzystania z parkingu przez 4h gratis – wystarczy pokazać rachunek w punkcie informacji
🎁w czasie shoppingu pamiętaj o odpoczynku! Zjedz lunch w pięknie przystrojonej Werandzie albo wykwintny deser w nowej cukierni DESEO!

PROPOZYCJE DLA DZIECI I NASTOLATKÓW:
Dzieci kochają Święta i niecierpliwie odliczają dni do 24 grudnia. To dla nich często podwajamy wysiłki, chcąc sprawić, żeby Gwiazdka była niezapomnianym czasem. Dekoracje, smakołyki i, oczywiście, prezenty! To idealny moment, żeby bez pośpiechu wybrać rzeczy, które sprawią dzieciom przyjemność. Pluszaki, klocki i ubranka dla najmłodszych członków rodziny, a dla starszych dzieci i nastolatków – książki, elektroniczne gadżety, odzież sportowa czy sneakersy ulubionych marek – w Starym Browarze znajdziecie prezenty idealne!

PROPOZYCJE DLA NIEGO:
O czym marzy Twój partner, tata, syn, brat, przyjaciel..? Zastanów się, jak spędza wolny czas, jakiej muzyki słucha, dokąd podróżuje najchętniej. Ta chwila refleksji pomoże Ci wpaść na pomysł na idealny świąteczny prezent dla ukochanego faceta! Zainwestuj w rzeczy świetnej jakości: modowe dodatki z dobrych materiałów, piękne perfumy, elektroniczne gadżety najwyższej klasy, akcesoria marek dla prawdziwych dżentelmenów. Obdaruj członków rodziny i przyjaciół wyjątkowymi prezentami!

PROPOZYCJE DLA NIEJ:
Dobre perfumy i kosmetyki do pielęgnacji, piękna biżuteria i akcesoria – na Święta rozpieszczaj ukochane kobiety tymi małymi luksusami. W butikach i perfumeriach w Starym Browarze na pewno znajdziesz upominek, który sprawi przyjemność Twojej żonie, partnerce, mamie czy przyjaciółce.  Nie zostawiaj wyboru prezentów na ostatnią chwilę – najbardziej trafione podarunki to te wybrane bez pośpiechu, z uwagą i pamięcią o preferencjach ukochanych osób. Skorzystaj z naszych inspiracji i kup upominki już teraz, bez zgiełku i tłumów.