Wydarzenia

Urok kontrastów w kolekcji Verum od ORSKA

27/11/2023 - 24/12/2023

Odkryj mariaż najpiękniejszych owoców morza i ziemi w kolekcji Verum! Charakterystyczne klejnoty klasycznej biżuterii zostały połączone w nieszablonowe kompozycje. Surowe diamenty w szlachetnym towarzystwie szlifowanych kamieni i naturalnych pereł, zamknięte w srebrnych i pozłacanych formach, utworzyły efektowne pierścionki, drobne kolczyki, subtelne naszyjniki czy elegancką kolię.

Nowa linia kolekcji Verum to zaproszenie do odkrywania na nowo najcenniejszych owoców morza i ziemi. Dwa rozpalające wyobraźnię klejnoty: perły i diamenty, utworzyły artystyczną biżuterię, która syntetyzuje tradycję i nieszablonowe spojrzenie.

Kolekcja Verum oferuje świeżą interpretację jubilerskiej klasyki. Limitowaną linię, wyróżniają efektowne, kontrastowe połączenia. Srebro współgra z pozłoceniem; nieregularne perły łączą się z oszlifowanymi diamentami, a surowe bryłki tychże kamieni prezentują się w towarzystwie idealnie okrągłych morskich klejnotów. Naturalne skarby utworzyły oryginalne, unikatowe pierścionki, drobne kolczyki na sztyft i krótkie, eleganckie naszyjniki. W kolekcji znalazły się także srebrne obrączki o szczotkowanej powierzchni, które łatwo poddają się personalizacji. Dzięki temu mogą być ponadczasowym symbolem ważnych uczyć, wydarzeń lub miejsc.

Limitowana seria biżuterii  dostępna jest w butiku ORSKA na Dziedzińcu Starego Browaru.