Wydarzenia

Świętujemy podwójnie: Dzień Mamy i Dziecka w Starym Browarze

14/05/2024 - 01/06/2024

Dzień Mamy? Dzień Dziecka? A gdyby tak… świętować podwójnie? Ogłaszamy nowe święto: Dzień Mamy i Dziecka! Okazja wyjątkowa – do kwadratu, dlatego warto  celebrować ją przez cały rok. Wspólnie spędzony czas to najlepszy prezent, jaki możecie sobie sprawić.

W prezenty jesteśmy świetni, dlatego chętnie podpowiadamy Wam, co wybrać dla ukochanej Mamy, Córki czy Syna. Browarowe marki przygotowały na wiosenne święta dziesiątki inspiracji i promocji specjalnych. U nas znajdziecie pachnące kosmetyki, ciekawe książki, elegancką biżuterię czy modowe akcesoria dla mamy. W naszych sklepach wybierzecie niespodziankę dla Dziecka, która wywołała wielki uśmiech: klocki, gry i zabawki dla maluchów, streetwearowe ubrania i elektroniczne gadżety dla nastolatków. Na niezdecydowanych też mamy sposób: Karta Podarunkowa Starego Browaru – bo udane zakupy do świetny prezent na każdą okazję.

Niech celebrowanie 26 maja i 1 czerwca nie ogranicza się do ładnie zapakowanego przedmiotu. Wybierzcie się wspólnie do Starego Browaru. Usiądźcie w jednym z restauracyjnych ogródków, zamówcie największy deser w kawiarni, zanurzcie się w rozkładanych fotelach w Multikinie, obejrzyjcie wspólnie wystawę. Świętujmy podwójnie!

 

SEPHORA
-30% Dzień Matki każdego dnia
Empik
Dzień Dziecka w Empik! Rabaty do -30%
SWISS
Rabat -17% na wyjątkowy prezent
BIMBA Y LOLA
I LOVE MOM! Prezenty do -40%
Wittchen
Torebki i portfele z rabatem - 15%
Five o'clock
- 20% na wybrane artykuły
W.KRUK
do -40% na komplety biżuterii
Deni Cler
Majowe szaleństwo! Rabaty do -35%
Liu Jo
Rabat 30% na wybrane produkty
Elementy
Rabat 20% przy zakupie 2 sztuk
Guess
Rabat 20% przy zakupie 2 sztuk
EWERT
15% na wybrane produkty
Tatuum
– 20% przy zakupach za 399 zł!