Wydarzenia

SUMMER GARDEN - Letnia radość z DUKA!

14/05/2024 - 30/06/2024

Nowa kolekcja, aż dwie nowe serie ceramiki i dwa razy więcej radości!  Chcemy się cieszyć piękną pogodą, nadchodzącym latem, ciepłymi wieczorami, wspólnymi posiłkami, pięknymi chwilami! Dbamy zatem o estetykę wokół nas, o piękno, które nas otacza.

Serie BLOMEN i GRONING przynoszą nam odważne wzory i żywe kolory, które doskonale podkreślą stół na letnim przyjęciu, grillu czy koktajlu. Ogromna liczba możliwych połączeń tych produktów, to okazja by wyrazić siebie, podkreślić indywidualizm i zamiłowanie do dobrego designu.

🌸Seria BLOMEN jest ręcznie wykańczana, ma nieregularny kształt, jest “nieidealna”, ale takie właśnie są dzieła ludzkich rąk. Jednocześnie jest unikalna ze względu na swoje wzornictwo i natychmiast “robi wrażenie”.
🪻Seria GRONING to jej uzupełnienie - spokojniejsza w projekcie, niezwykle łatwa w łączeniu z innymi elementami zastawy czy dekoracji. W modnych, pastelowych kolorach - szałwia i pudrowy róż.

Razem tworzą kolekcję, w której można stworzyć dziesiątki różnych połączeń i kombinacji. Zindywidualizowanych, jedynych w swoim rodzaju. Unikalnych, tak jak nasze Klientki i Klienci.
Poznaj nową kolekcję SUMMER GARDEN w salonie DUKA w Pasażu +1.