Wydarzenia

Polski design pod choinkę – świąteczne targi w Starym Browarze

01/12/2023 - 23/12/2023

W grudniu Stary Browar opanują polscy twórcy oryginalnych przedmiotów do domu, akcesoriów modowych i okazjonalnych ozdób. Weekendowe targi designu na Szachownicy będą doskonałą okazją, żeby kupić oryginalne prezenty gwiazdkowe. Będziemy gospodarzem aż czterech eventów dedykowanych polskim niezależnym projektantom, manufakturom i rzemieślnikom.

Autorska ceramika, skarpety w zawadiackie wzory, nietypowe zabawki dla dzieci, piękna biżuteria – na stoiskach świątecznych targów będzie można znaleźć gustowne upominki od polskich marek. To często przedmioty produkowane w kilku, kilkunastu egzemplarzach. Wybierając prezenty na wydarzeniach takich jak TUTU, Wolny Targ czy Shop Local mamy gwarancję, że sprawimy ukochanej osobie coś wyjątkowego i niepowtarzalnego.

Większość marek biorących udział w świątecznych targach w Starym Browarze na co dzień jest dostępna wyłącznie w internecie. Warto więc skorzystać z możliwości obejrzenia, dotknięcia czy przemierzenia produktów “offline”, aby mieć pewność, że jakość i styl przedmiotu spełni oczekiwania obdarowywanej osoby.

Świąteczne targi na Szachownicy:

🎁 1-2 grudnia – TUTU: Prezenty na Szachownicy
🎁 8-9 grudnia – Reniferiada Magiczne Targi Bożonarodzeniowe
🎁 15-17 grudnia – Shop Local
🎁 21-23 grudnia – Wolny Targ

Targi odbywają się w godzinach funkcjonowania Centrum (soboty 9:00 - 21:00, niedziele handlowe 10:00 - 20:00)