Wydarzenia

Mama to miłość. Kampania Apart na Dzień Mamy

13/05/2024 - 26/05/2024

26 maja jest w Polsce obchodzone niezwykłe i szczególne święto - Dzień Mamy. Z tej okazji marka Apart przygotowała specjalną kampanię, do udziału w której zaprosiła swoją ambasadorkę w Czechach Monikę Bagárovą wraz z Mamą. Ten wyjątkowy duet stworzył przed obiektywem opowieść o wzajemnej czułości i miłości.

W kampanii Apart na Dzień Mamy Monika Bagárová wystąpiła ze swoją Mamą, również noszącą imię Monika. Obie panie łączy - poza imieniem i niewątpliwą urodą - silna więź i bliskość, którą wspaniale oddały na zdjęciach oraz filmach zrealizowanych w ramach kampanii. Pięknym dopełnieniem tej historii jest biżuteria Apart dla mamy i córki, w tym wybrana z myślą o prezencie dla mamy z okazji jej majowego święta. Taki upominek jest cenny, cieszy każdego dnia, a przy tym kryje w sobie coś bardzo ważnego - wyjątkowe znaczenie.

Piękny przekaz niosą ze sobą srebrne zawieszki, naszyjniki i bransoletki ozdobione słowem Mama. Równie wielką siłę ma serce - uniwersalny symbol miłości, który podarowany w Dzień Mamy wyrazi tak wiele bez słów, a noszony będzie przypominał o tym codziennie.

Największy wybór biżuterii z sercem jest dostępny w kolekcji Apart Love Love, natomiast linia Kolory to biżuteria pełna wibrujących barw i motywów, doskonale wpisujących się w wiosenny klimat Dnia Mamy.

Z kolei mamie, która uwielbia w ogóle biżuterię i świetnie orientuje się w trendach, można podarować modne w tym sezonie wzory: złote lub srebrne łańcuchy, kolczyki koła w różnych odsłonach, nowoczesny pierścionek, wzory z minimalistycznymi motywami dekoracyjnymi lub perły w klasycznym albo casualowym wydaniu.