Wydarzenia

Kultura zakupów – wymień paragony na bilet na wystawę „Plakat wisi”

15/09 - 28/02

W Galerii na Dziedzińcu w Starym Browarze do końca lutego 2023 r. można oglądać wystawę „Plakat wisi” z obszernym przeglądem prac twórców z kręgu polskiej szkoły plakatu, grafik propagandowych i politycznych oraz projektów plakacistek i plakacistów młodego pokolenia. Wystawę możesz zwiedzić bezpłatnie w ramach akcji „Kultura zakupów”. Wystarczy, że zrobisz zakupy w sklepach lub punktach w Starym Browarze o wartości min. 90 zł.

Aby skorzystać z promocji „Kultura zakupów” paragony z browarowych sklepów, punktów usługowych, kina, kawiarni lub restauracji o łącznej wartości min. 90 zł okaż przy wejściu na wystawę pracownikom Galerii na Dziedzińcu. Wystawa „Plakat wisi” czynna jest od wtorku do niedzieli w godzinach 12:00-20:00. Więcej o ekspozycji możesz przeczytać TUTAJ.

Galeria na Dziedzińcu, nazywana „galerią popkultury”, jest artystycznym sercem Starego Browaru. To jedyne miejsce w Poznaniu z regularnym programem poświęconym multidyscyplinarnym projektom z pogranicza sztuki, muzyki i mody. Do współtworzenia wystaw w Galerii zapraszamy lokalnych artystów i animatorów, a także wybitnych twórców spoza Polski (m.in. Björk, Davida LaChapelle’a, Iris van Herpen). W Galerii na Dziedzińcu odbywają się jedne z najciekawszych wydarzeń kulturalnych poświęconych lokalnej scenie artystycznej oraz inicjowanych przez poznańskie instytucje: monograficzna wystawa Ryszarda Kai w 2019 r., wystawa Konkursu 30/30, Poznań Design Festival oraz prezentacje studentów i wykładowców Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu.