Wydarzenia

KLIENCI NIE PŁACĄ!*

01/03/2023 - 01/01/2028

Nie chcesz płacić za parking w Starym Browarze w czasie zakupów? Nie ma problemu, Klienci nie płacą!

Zakupy, codzienne sprawunki, spotkanie z przyjaciółmi, rodzinny obiad, a może wizyta u fryzjera?
Pamiętaj, żeby zabrać paragony! Odwiedź Stary Browar i ciesz się bezpłatnym parkingiem przez 4 godziny.

Żeby korzystać ze zwolnienia z opłaty za pierwsze 4 godziny parkowania należy zachować w jednym dniu rachunki ze sklepów, kawiarni, restauracji i/lub punktów usługowych w Starym Browarze o wartości min. 90 zł. Z paragonem lub paragonami wystarczy podejść do jednego z punktów informacyjnych, a postój na browarowym parkingu od chwili zaparkowania do 4 godzin będzie bezpłatny!

Pamiętaj, że nie tylko wydatki z zakupów, ale także rachunki za obiad, pralnię, manicure czy fryzjera uprawniają do zniżki!

Ciesz się czasem spędzonym w Starym Browarze - w końcu nie musisz się spieszyć, bo… Klienci nie płacą!

Do skorzystania z bezpłatnego parkingu do 4h uprawnieni są także Klienci punktów: Multikino, Lux Med., Van Graaf, Xtreme Fitness Gyms. Zniżka w dniu wizyty w danym punkcie za zakup towaru/usługi za dowolną kwotę. Zniżka walidowana jest przy kasach / w recepcji tych punktów.

Promocja „Klienci nie Płacą” jest naliczana do momentu włożenia biletu do kasy parkingowej, po zeskanowaniu biletu w kasie Klient ma 15 minut na wyjazd z parkingu, gdy czas zostanie przekroczony, rozpocznie się naliczanie opłaty godzinowej (7 zł za każdą rozpoczętą godzinę) bez możliwości ponownego skorzystania ze zniżki.

Dodatkowe informacje o parkingu w Starym Browarze oraz abonamentach parkingowych znajdziesz na starybrowar.com/parking

* Zakupy niektórych produktów są wyłączone z promocji. Szczegóły w regulaminie akcji KLIENCI NIE [P]ŁACĄ