Sklepy i usługi

Teilor

Godziny otwarcia
Jutro od 9:00 do 21:00
Lokalizacja
Atrium 0

Nasza podróż trwa. Nasza motywacja nigdy nie słabnie.

TEILOR zrodził się z pasji do wrodzonego piękna, dopracowanego detalu i ogromnej radości życia.  Jako firma szczycimy się przedsiębiorczym temperamentem i magnetyczną,  niebanalną osobowością, które starają się, aby zapewnić naszym klientom wartki strumień satysfakcjonujących doświadczeń, a także pozwalają pielęgnować rodzinne dziedzictwo w duchu wdzięczności i spełnienia.
Każda historia gdzieś się zaczyna – nasza działalność w 1998 roku zaczynała się od prowadzenia jednego sklepu, a dziś rozrosła się do ponad 60 europejskich punktów sprzedaży detalicznej, międzynarodowego domu projektowego i kolekcji biżuterii, która reprezentuje najlepsze rzemiosło, jakie można znaleźć na całym świecie.
Symbolem marki "TEILOR" jest kwiat lipy, który ucieleśnia naszą pasję do biżuterii, ponieważ delikatne kwiaty tego drzewa i ich wyjątkowy zapach doskonale wyrażają istotę marki TEILOR.
DNA marki pozycjonuje TEILOR jeszcze mocniej. Dostosowanie do międzynarodowych trendów to efekt determinacji, pasji i odwagi. Szybkość jako fundamentalna wartość TEILOR, szczególnie w ostatnich latach, udzielanie odwagi ludziom z otoczenia TEILOR - zarówno pracownikom, jak i klientom.