7/11/2022

Zobacz, jakie jesienne perełki wybrała w naszych sklepach stylowa Pauli!

Warstwowe stylizacje na jesień to pole do popisu dla wszystkich kochających modę. Pauli odwiedziła Stary Browar, żeby sprawdzić, co przygotowały na ten sezon jej ulubione marki i butiki.

Płaszcz, kurtka, a może futro..?

Ton jesiennej garderobie nadaje okrycie z charakterem. Ma być ciepło, ale też stylowo! Klasyczny beżowy płaszcz Elisabetta Franchi (Pasaż +1), rockowe ramoneski Zara (Atrium 0) czy Dorothee Schumacher (Pasaż +1), krótkie teddy-coats z Max Mara (Pasaż +1), sztuczne futerka z salonu S’portofino (Pasaż 0) – Pauli pokochała wszystkie te opcje!

na zdjęciu: (od lewej)
- total look S'portofino (Pasaż 0)
- total look ZARA (Atrium 0)
- total look MAX MARA (Pasaż +1)
- total look Dorothee Schumacher (Pasaż +1)
- okularu OPTYK PREMIUM 1242 (Pasaż +2)

Paski w zimowej odsłonie

Po wrześniowym pikniku Riviera Chic chyba na dobre przywiązaliśmy się do pasków! Na klasyczne topy breton już trochę za zimno, ale browarowe marki mają w zanadrzu ich zimowe wydanie w postaci paskowanych swetrów! Pauli znalazła u nas propozycje z różnych półek cenowych.

PRO TIP! Pasków szukaj w Zara (Atrium 0), COS (Dziedziniec Sztuki), Elisabetta Franchi (Pasaż +1) czy H&M (wejście od Półwiejskiej)

na zdjęciu: (od lewej)
- total look Elisabetta Franchi (Pasaż +1)
- total look ZARA (Atrium 0)
- okularu OPTYK PREMIUM 1242 (Pasaż +2)

Botki i kozaki na jesień

Pauli nie byłaby sobą, gdyby nie sprawdziła, co dzieje się w Starym Browarze na półkach z obuwiem! Ulubione modele Pauli to cięższe mokasyny i botki, ale jej oko zatrzymało się też na super modnych kozakach i eleganckich parach z butików w Pasażu. Duży wybór designerskich butów znajdziecie m.in. w salonie Grajam Fashion (Pasaż +1), Via della Spiga (Pasaż +1), Max Mara (Pasaż +1), S'portofino (Pasaż 0)

na zdjęciu: (od lewej)
- Grajam Fashion (Pasaż +1)
- MAX MARA (Pasaż +1)
- botki Elisabetta Franchi (Pasaż +1)
- trapery S'portofino (Pasaż 0)