1/12/2022

Stylowe prezenty dla stylowych Mężczyzn!

Piękne codzienne przedmioty mają moc zmieniania prostych czynności w przyjemność – ta myśl będzie dobrą inspiracją przed polowaniem na świąteczne prezenty dla ukochanych facetów. Parzenie porannej kawy w designerskiej kawiarce; zmiana butów po całym dniu pracy na wygodne, stylowe bambosze; kieliszek ulubionego trunku w sobotni wieczór serwowany w wykwintnym kryształowym zestawie – te pozornie niewielkie rzeczy to momenty luksusu. Prezent to więcej niż ładna filiżanka, koszula czy perfum – to wyjątkowość, jaką poczuje Twój Tata, Brat, Mąż czy Syn, kiedy użyje czy założy wybrany z uwagą i miłością upominek.

O przygotowanie inspiracji z pomysłami na prezenty dla stylowych mężczyzn poprosiliśmy niezwykle stylowego Rafaela Anatola! Rafał w browarowych sklepach wyszukał oryginalne modowe dodatki, designerskie przedmioty do domu, zaskakujące świąteczne gadżety i wyjątkowe zapachy. Śmiało korzystaj z jego prezentowych podpowiedzi szukając upominków dla partnera, rodziny i przyjaciół!
Wybierz idealny gwiazdkowy prezent, a my zapakujemy go dla Ciebie! Od 2 do 24 grudnia w Pasażu działa nasz punkt pakowania prezentów. Wszystkie upominki zakupione w Starym Browarze bezpłatnie pakujemy w piękne papiery. Aby skorzystać z usługi, okaż paragon naszym pracownikom.