27/11/2023

Najpiękniejsze prezenty znajdziesz w Starym Browarze!

Wysiłek i czas, jaki wkładamy w szukanie idealnych prezentów dla dzieci, rodziców czy małżonków, zwraca się w uśmiechach, jakie towarzyszą odpakowywaniu niespodzianek 24 grudnia. W Starym Browarze dbamy o to, żeby już wybór upominków i przygotowania do Świąt były przyjemnością.

U nas znajdziesz piękne przedmioty dla wszystkich bliskich osób, a browarowe „elfy” zajmą się ich opakowaniem!

Prezentowe inspiracje

Głowisz się, co włożyć pod choinkę? Obdarowywanie to sztuka, a my chętnie pomagamy w poznaniu jej tajników. Wspólnie z naszymi ambasadorami przygotowaliśmy podpowiedzi dla osób, którym brakuje pomysłów na prezenty. Prezenty „dla Niej”, „dla Niego”, dla nastolatków oraz dzieci, upominki kulinarne, modowe czy wnętrzarskie – na browarowym Instagramie oraz na BrowarMAG dzielimy się z Wami świątecznymi inspiracjami i prezentujemy najpiękniejsze propozycje dostępne w naszych salonach!

Bezpłatne pakowanie prezentów

Jeśli w sklepach w Starym Browarze kupisz prezenty gwiazdkowe dla rodziny i przyjaciół, bezpłatnie zapakujemy je dla Ciebie w kolorowe papiery. Punkt pakowania działa na parterze w Pasażu od 1 do 23 grudnia. Aby skorzystać z usługi, wystarczy okazać paragon za zakupy. Estetyczne opakowanie to dodatkowa radość dla obdarowanych osób, a stosy pięknie zapakowanych prezentów pod choinką będą efektowną dekoracją w wigilijny wieczór.

Stoiska, targi, kulinaria

Unikalne prezenty można znaleźć w każdy grudniowy weekend na świątecznych targach na Szachownicy. 1 i 2 grudnia prezentowe targi z udziałem polskich projektantów organizuje TUTU. 8 i 9 grudnia odbędzie się Reniferiada, czyli Magiczne Targi Bożonarodzeniowe. Aż trzy dni, od 15 do 17 grudnia, potrwa wydarzenie SHOP LOCAL! z przeglądem produktów od niezależnych polskich marek. Na prezenty „last minute” będziecie mogli zapolować na Wolnym Targu w dniach 21-23 grudnia. W Atrium i Pasażu do Świąt działają sezonowe stoiska z ozdobami i upominkami. Browarowe restauracje i kawiarnie zachęcają do zakupów zestawów prezentowych i delikatesów na wigilijny stół.