21/11/2022

Modowe inspiracje przed Black Friday!

Listopadowy okres zniżek Black Friday to najlepszy czas na jesienne zakupy. Jeśli w Twojej garderobie nadal brakuje porządnego płaszcza czy skórzanych botków, jeśli polujesz już na efektowną kreację na grudniowe przyjęcia świąteczne albo po prostu chcesz taniej kupić upatrzoną od tygodni rzecz – wybierz się na zakupy do Starego Browaru i skorzystaj ze zniżek w ramach Black Weeks.

Miss Black Friday

Ten stylowy „black total look” to najlepsza zapowiedź rabatów z okazji Black Friday! Ari wybrała czarną błyszczącą sukienkę, która przyda się na przedświąteczne spotkania, wigilijną kolację, a może nawet Sylwestra. Nawet tak charakterystyczna kreacja może posłużyć do stworzenia wielu różnorodnych stylizacji. Żongluj dodatkami, zmieniaj fryzury, a okaże się, że jedna sukienka wystarczy na wszystkie nadchodzące okazje.

sweter, torebka i opaska H&M (wejście od ul. Półwiejskiej)
płaszcz ZARA (Atrium 0)
buty CCC (Atrium +1)

Zimowe pawie

Szary sweter? Czarny płaszcz? A gdyby tak podejść do jesienno-zimowej mody inaczej..? Nasza garderoba nie musi przecież upodabniać się do ciemnej i zimnej aury za oknem. Tegoroczne kolekcje browarowych marek na sezon FW są wyjątkowo barwne, nietrudno znaleźć rzeczy w energetycznym pomarańczu, różu czy zieleniach albo efektowne printy.
Pamiętaj – kolor to modowa witamina D!

sukienka, buty MASSIMO DUTTI (Atrium 0)
płaszcz NEW YORKER (Atrium +2)
torebka CCC (Atrium +1)
okulary SUNLOOX (Atrium )

Od A do ZET!

Gen Z to najbardziej stylowe pokolenie, kochające modowe eksperymenty. Jeśli chcesz sprawdzić, co będziemy chcieli nosić za kilka miesięcy, podpatruj ekstrawaganckich licealistów i młode celebrytki. Do trendów, które pokochały Zetki należy estetyka Y2K. Bucket hats, bojówki, krótkie topy, puchowe kurtki – fasony, które rządziły modą lat ‘00 wracają na wieszaki sieciówek.

bluzka, spodnie, kurtka ZARA (Atrium 0)
czapka i torebka NEW YORKER (Atrium +2)
buty RYŁKO (Atrium +1)
okulary SUNLOOX (Atrium )