19/12/2022

Modny prezent – upominki dla miłośniczek trendów

Codzienne stylizacje dokumentuje na Instagramie, z wypiekami na twarzy czeka na nowy numer Vogue, z zapałem komentuje stroje bohaterek “Emily w Paryżu” czy “Just like that” – Twoja przyjaciółka, córka lub mama to miłośniczka mody? Na Święta zaskocz ją stylowym prezentem!

Kupowanie ubrań na prezent to spore wyzwanie – musisz znać nie tylko gust czy ulubione kolory obdarowywanej osoby, ale także rozmiary odzieży i butów. Jeśli posiadasz tę wiedzę “tajemną”, spróbuj wyczarować modową niespodziankę w postaci pięknego swetra, błyszczącej bluzki, a nawet eleganckiej pary szpilek.

Ogromny potencjał prezentowy mają także akcesoria. Fashionistka podskoczy z radości rozpakowując 24 grudnia torebkę ulubionej marki, kolorowy szal, biżuterię, a nawet – okulary przeciwsłoneczne. W browarowym Empiku znajdziesz też ciekawe wydawnictwa na temat mody – z pięknymi fotografiami i opowieściami o znanych projektantach i markach.

W najmodniejszym centrum handlowym w Poznaniu pomysłów na modny prezent znajdziesz setki, a my zadbamy, żeby także opakowanie upominku było stylowe – odwiedź punkt pakowania prezentów w Pasażu.