Używamy plików cookies aby ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Rozumiem

Ochnik

PASAŻ | poziom +1, lokal 119
telefon: +48 61 667 13 62
KOM.: +48 601 434 832
www.ochnik.com
e-mail: starybrowar.poznan@ochnik.pl

Zobacz na mapie

OCHNIK to polska firma produkująca najwyższej jakości odzież i galanterię skórzaną oraz dodatki. Produkty OCHNIK są modne, wyjątkowe, wykorzystujące najnowsze trendy i rozwiązania, sprzedawane profesjonalnie w przyjaznej atmosferze, z myślą o ludziach ceniących jakość i styl.

OCHNIK posiada sieć 64 Salonów Firmowych zlokalizowanych w najbardziej prestiżowych Centrach Handlowych w Polsce, prowadzi sprzedaż za pośrednictwem Internetu www.sklep.ochnik.com.


Najnowsza kolekcja Ochnik (Pasaż +1) to trzy oryginalne linie – Simply, Blog Spot, Waikiki – które składają się na energetyzujące połączenie niewymuszonej elegancji, wiosennej swobody i wyrazistego stylu. A wszystko to w zgodzie z najnowszymi trendami!

W wiosennej kolekcji znalazł się zarówno tradycyjny, skórzany asortyment marki, jak również wiele nowości, o które w ostatnim czasie Ochnik wzbogacił swoją ofertę. Oprócz wiosennych kurtek wykonanych ze skóry, marka proponuje lekkie okrycia nylonowe wypełnione gęsim puchem, idealne na chłodny początek wiosny.

Do oferty Ochnika coraz śmielej wkraczają też dzianiny – tym razem pod postacią bluzek i sukienek. W kolekcji wiosennej nie zabrakło również modnych dodatków, takich jak torebki, rękawiczki, portfele, paski, szaliki czy buty.

Pierwsze modele z kolekcji Wiosna/Lato 2015 trafiły już do sprzedaży. Pełna oferta marki na nadchodzący sezon dostępna będzie na przełomie lutego i marca.

Wiosenna kolekcja Ochnik już w sprzedaży!


Firma OCHNIK na szczycie rankingu „Najlepsze Miejsca Pracy 2015”

26 marca Instytut Great Place to Work® po raz siódmy ogłosił Listę Najlepszych Miejsc Pracy w Polsce. Na najwyższym stopniu podium po raz pierwszy w historii konkursu znalazło się polskie przedsiębiorstwo. To zaszczytne miejsce przypadło firmie OCHNIK wyróżnionej w kategorii firm zatrudniających do 500 osób.

Ranking GPTW® powstaje w oparciu o badanie poziomu satysfakcji osób zatrudnionych w firmach aspirujących do miana „wspaniałego miejsca pracy”. OCHNIK zawdzięcza to szczególne wyróżnienie pracownikom, którzy bardzo wysoko ocenili swoje miejsce pracy.

Nagroda, którą zdobyliśmy, jest zasługą wszystkich pracowników OCHNIKA. To oni tworzą wyjątkową atmosferę naszego miejsca pracy i są wielkim wsparciem dla siebie nawzajem. Jestem dumny, że pracuję z najlepszymi – mówi członek Zarządu OCHNIK Sp. z o.o. Marcin Ochnik.

Firma OCHNIK już pięciokrotnie brała udział w konkursie Instytutu GPTW® – dotychczas najwyższą osiągniętą pozycją było 9. miejsce w rankingu.

Alfabetyczna lista sklepów: