Używamy plików cookies aby ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Rozumiem

Myjnia samochodowa Karcher

PASAŻ | poziom -2, lokal 1
telefon: +48 (61) 667 11 11
www.myjniekarcher.pl
e-mail: browar@myjniekarcher.pl

Zobacz na mapie

Spółka Intervip Plus jest spółką celową działającą w branży usługowej - świadczącą kompleksowe usługi w zakresie profesjonalnego ręcznego mycia i czyszczenia samochodów.

Ewenementem na rynku poznańskim jest fakt, iż otwarta przez spółkę ręczna myjnia samochodowa na parkingu podziemnym Starego Browaru jest pierwszą patronacką myjnią znanej w dziedzinie urządzeń i maszyn czyszczących firmy Karcher.

Oferta ręcznej myjni samochodowej skierowana jest nie tylko do klientów Starego Browaru, którzy przebywając w Starym Browarze na zakupach, kinie czy w restauracjach będą mogli pozostawić bezpiecznie samochód w myjni, ale także do wszystkich osób zainteresowanych skorzystaniem z oferty gwarantującej wysoki poziom obsługi.

Bogata oferta różnego rodzaju zakresu mycia i czyszczenia samochodów zawiera również systemy promowania stałych klientów, a także pakiety dla firm posiadających samochody firmowe.

NOWOŚĆ W MYJNI KÄRCHER

Myjnia Kärcher wprowadziła innowacyjny system ultradźwiękowej dezynfekcji klimatyzacji III generacji firmy Wynn's.

System ten jest szczególnie polecany alergikom, odświeża całe wnętrze pojazdu i dezynfekuje elementy wentylacji i klimatyzacji. Metoda ta nie jest szkodliwa dla nowoczesnej elektroniki pokładowej.

Urzadzenie Aircomatic® III oraz Airco-Clean® są uznawane i aprobowane przez autoryzowane serwisy w całej Europie oraz zalecane przez producentów wszystkich marek samochodowych.

Czyszczenie klimatyzacji metodą ultradźwiękową

Jest to najnowsza metoda dezynfekcji układów klimatyzacji. Dezynfekuje także tapicerkę i wnętrze pojazdu. W przeciwieństwie do odświeżaczy powietrza usuwa ona przyczynę, a nie sam skutek w postaci przykrego zapachu.

Metoda ta polega na ultradźwiękowym rozprowadzeniu odpowiedniego środka w układzie klimatyzacji i we wnętrzu pojazdu, co powoduje jego wniknięcie także w tapicerkę, dywaniki i kanały nawiewowe. Eliminując pyłki, mikroorganizmy, bakterie, grzyby, zabezpiecza przed alergenami oraz usuwa nieprzyjemne zapachy, łącznie z zapachem papierosów i benzyny.

Cały proces dezynfekcji trwa pół godziny. Ogromna powierzchnia powstałej mgły oraz mocna reaktywność środka czyszczącego dają efekt niemożliwy do osiągnięcia przy pomocy preparatów w tradycyjnej postaci. Płyn dezynfekujący działa jeszcze przez jakiś czas niszcząc na bieżąco powstające zanieczyszczenia.

Czyszczenie klimatyzacji metodą ozonową

Do dezynfekcji metodą ozonową używa się generatora azotu pracującego w zamkniętym samochodzie. Ozon (O3) dzięki silnemu działaniu utleniającemu zabija pleśnie, grzyby, roztocza, bakterie, wirusy. Proces utleniania cząsteczek chemicznych powoduje niwelowanie nieprzyjemnych zapachów np. tytoniu, sierści zwierząt, zgnilizny, stęchlizny itp.

Zastosowanie ozonu jest znacznie skuteczniejsze i zdrowsze niż chlorowanie. Nie istnieje również niebezpieczeństwo odbarwienia tapicerki samochodowej. Cykl ozonowania trwa około pół godziny.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że dezynfekcja metodą ozonową jest stosowana w gabinetach medycznych, salach szpitalnych, operacyjnych, kuchniach restauracyjnych, salach kinowych i konferencyjnych, a także wszędzie tam, gdzie konieczna jest aseptyka otoczenia oraz uzyskanie środowiska wolnego od jakichkolwiek zapachów.