Używamy plików cookies aby ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Rozumiem

Alma

PASAŻ | poziom 0, lokal 1
telefon: +48 (61) 664 65 11
+48 (61) 664 65 29
www.almamarket.pl

Zobacz na mapie

Delikatesy Alma to miejsce, w którym rozpoczyna się podróż po fascynującym świecie kulinarnych doznań. Oferują one ponad 60 000 produktów, w tym kilka tysięcy unikatowych artykułów, sprowadzanych ze wszystkich niemal zakątków świata. Poznają je Państwo lepiej dzięki pokazom, degustacjom oraz specjalnym wydawnictwom, poświęconym kulinarnym tradycjom różnych regionów.

„GAR ANONIM czyli z kim jeść"

Najnowsza ksiązka autorstwa Hanny Bakuły, jest dostępna również w Delikatesach Alma.

Zrób zakupy w Delikatesach Alma za minimum 100zł, wypełnij kupon i podaj swój przepis na kolację po aktywnym dniu na stoku narciarskim. Do wygrania bobyty w Białce Tatrzańskiej: jeden rodzinny i trzydzieści pięć dwuosobowych. Regulamin konkursu na www.almamarket.tpl.

Ryby

W naszych Delikatesach znajdziecie Państwo bogatą ofertę ryb. Wędzony łosoś, świeży tuńczyk, owoce morza to propozycje dla tych, którzy nie ustają w poszukiwaniach nowych, wyjątkowych smaków.

Wędliny, Krakowski Kredens

Oferujemy bogaty wybór najlepszych wędlin z kraju i ze świata. Zachęcamy do skosztowania produktów Krakowskiego Kredensu. Zadowolą one smakoszy doceniających polskie wyroby.

Warzywa i owoce

Oferujemy bogaty wybór warzyw i owoców z całej Europy. Dodatek świeżych ziół pozwoli Państwu wyczarować potrawy ze wszystkich stron świata.

Pieczywo

Zapach gorącego chleba o chrupiącej skórce i sprężystym miąższu doprowadzi Państwa prosto do naszego stoiska piekarniczego, w którym oferujemy kilkadziesiąt rodzajów pieczywa.

Alkohole świata

Blisko 1 500 gatunków wina, bogaty wybór whisky, szeroka oferta piw z polskich i zagranicznych browarów. Znajdziecie Państwo u nas wiele kolekcji win białych i czerwonych, które są dostępne tylko w Delikatesach Alma.

Sery

Tylko w Almie czeka na Państwa Rondo Serowe, oferujące wyselekcjonowane kompozycje różnych Gatunków serów. Wśród nich znajdziecie Państwo sery pochodzące z: Włoch, Hiszpanii, Francji i wiele innych.

Szczegóły na www.almamarket.pl, pod numerem telefonu 12 627 62 03, pod adresem e-mail koszeprezentowe@almamarket.pl oraz w BOK w Delikatesach Alma.

  David Wampach
  SACRE
  spektakl

  WYDARZENIE | 05.10.2014, 19:00

 • INSTALATORZY - wystawa WYDARZENIE | 29.05.2014 - 31.10.2014

  Tytułowych Instalatorów łączą dwie cechy. Przede wszystkim każdy z bohaterów wystawy w galerii Art Stations silnie związany jest, jako absolwent lub wykładowca, z Uniwersytetem Artystycznym w Poznaniu (wcześniej Akademią Sztuk Pięknych). Drugim elementem wspólnym dla tej... więcej

 • ZAPYTAJ MNIE - oprowadzanie po wystawie Instalatorzy WYDARZENIE | 26.09.2014 - 31.10.2014

  Do końca października w galerii Art Stations będzie można spotkać studentów historii sztuki UAM, którzy w ramach praktyk oprowadzać będą po naszej wystawie i odpowiadać na pytania związane z prezentowanymi pracami. Poznacie ich po charakterystycznych identyfikatorach. więcej

 • Rosalind Crisp - BACK TO BONE
  pokazy premierowe
  WYDARZENIE | 03.10.2014, 19:00

    więcej

 • INSTALATORZY - oprowadzanie artystów po wystawie WYDARZENIE | 04.10.2014, 15:30

  W październiku kolejni artyści będą oprowadzać po wystawie Instalatorzy. Spotkanie z Piotrem Kurką będzie okazją, aby dowiedzieć się jak zjawisko Poznańskiej Szkoły Instalacji przedstawia się z jego perspektywy. więcej

 • INSTALACJE / PATRZĄC - pokaz filmów dokumentalnych WYDARZENIE | 04.10.2014, 16:30

  Zapraszamy na spotkanie z Joanną Janiak, która zaprezentuje dwa dokumenty powstałe w latach 90. na zlecenie TVP w Poznaniu: „Instalacja” z 1995 r. oraz program filmowy „Patrząc” przygotowany w 1992 r. więcej

 • Archiwum wydarzeń

Wydarzenia

facebooktwitterpinterestinstagramblog