Używamy plików cookies aby ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Rozumiem

Alma

PASAŻ | poziom 0, lokal 1
telefon: +48 (61) 664 65 11
+48 (61) 664 65 29
www.almamarket.pl

Zobacz na mapie

Delikatesy Alma to miejsce, w którym rozpoczyna się podróż po fascynującym świecie kulinarnych doznań. Oferują one ponad 60 000 produktów, w tym kilka tysięcy unikatowych artykułów, sprowadzanych ze wszystkich niemal zakątków świata. Poznają je Państwo lepiej dzięki pokazom, degustacjom oraz specjalnym wydawnictwom, poświęconym kulinarnym tradycjom różnych regionów.

„GAR ANONIM czyli z kim jeść"

Najnowsza ksiązka autorstwa Hanny Bakuły, jest dostępna również w Delikatesach Alma.

Zrób zakupy w Delikatesach Alma za minimum 100zł, wypełnij kupon i podaj swój przepis na kolację po aktywnym dniu na stoku narciarskim. Do wygrania bobyty w Białce Tatrzańskiej: jeden rodzinny i trzydzieści pięć dwuosobowych. Regulamin konkursu na www.almamarket.tpl.

Ryby

W naszych Delikatesach znajdziecie Państwo bogatą ofertę ryb. Wędzony łosoś, świeży tuńczyk, owoce morza to propozycje dla tych, którzy nie ustają w poszukiwaniach nowych, wyjątkowych smaków.

Wędliny, Krakowski Kredens

Oferujemy bogaty wybór najlepszych wędlin z kraju i ze świata. Zachęcamy do skosztowania produktów Krakowskiego Kredensu. Zadowolą one smakoszy doceniających polskie wyroby.

Warzywa i owoce

Oferujemy bogaty wybór warzyw i owoców z całej Europy. Dodatek świeżych ziół pozwoli Państwu wyczarować potrawy ze wszystkich stron świata.

Pieczywo

Zapach gorącego chleba o chrupiącej skórce i sprężystym miąższu doprowadzi Państwa prosto do naszego stoiska piekarniczego, w którym oferujemy kilkadziesiąt rodzajów pieczywa.

Alkohole świata

Blisko 1 500 gatunków wina, bogaty wybór whisky, szeroka oferta piw z polskich i zagranicznych browarów. Znajdziecie Państwo u nas wiele kolekcji win białych i czerwonych, które są dostępne tylko w Delikatesach Alma.

Sery

Tylko w Almie czeka na Państwa Rondo Serowe, oferujące wyselekcjonowane kompozycje różnych Gatunków serów. Wśród nich znajdziecie Państwo sery pochodzące z: Włoch, Hiszpanii, Francji i wiele innych.

Szczegóły na www.almamarket.pl, pod numerem telefonu 12 627 62 03, pod adresem e-mail koszeprezentowe@almamarket.pl oraz w BOK w Delikatesach Alma.

  STARY BROWAR NOWY TANIEC NA MALCIE 2015

  WYDARZENIE | 08.06.2015 - 27.06.2015

 • DRUGA JESIEŃ - wystawa WYDARZENIE | 13.03.2015 - 31.05.2015

  Wystawa Druga jesień prezentuje cyrkulację idei, postaw artystycznych i etycznych związanych ze środowiskiem na przykładzie dwóch okresów. Pierwszy z nich to lata 60. i 70. XX wieku, które ukształtowały pojęcia „etyki środowiskowej” oraz „głębokiej ekologii”,... więcej

 • Rebecca Lazier
  THERE MIGHT BE OTHERS - otwarta praktyka
  WYDARZENIE | 29.05.2015 - 31.05.2015

  Na otwarcie tegorocznej Malty amerykańska choreografka Rebecca Lazier, przygotowuje polską odsłonę swojego projektu - There Might Be Others. W ramach przygotowań do premiery w ślad za swoim styczniowym warsztatem w ramach AAT, i tym razem Rebecca zaprasza do udziału w intensywnej 3-dniowej otwartej... więcej

 • Dalija Aćin Thelander
  BABY SPACE - instalacja performatywna dla dzieci
  WYDARZENIE | 30.05.2015 - 07.06.2015

  Baby Space to unikatowa instalacja oferująca dzieciom i ich rodzicom wyjątkowe doświadczenia sensoryczne, artystyczne i międzyludzkie. więcej

 • DRUGA JESIEŃ - oprowadzanie po wystawie WYDARZENIE | 30.05.2015, 16:00

  Zapraszamy na ostatnie oprowadzanie po wystawie Druga jesień, prezentującej szereg rozmaitych podejść artystycznych do tematu krajobrazu i środowiska naturalnego. więcej

 • ZAPYTAJ MNIE - oprowadzanie po wystawie WYDARZENIE | 31.05.2015

  Do końca maja w galerii Art Stations będzie można spotkać również studentów historii sztuki UAM, którzy w ramach praktyk oprowadzać będą po naszej wystawie i odpowiadać na pytania związane z prezentowanymi pracami. Poznacie ich po charakterystycznych identyfikatorach. więcej

 • Archiwum wydarzeń

Wydarzenia

facebooktwitterpinterestinstagramblog