Używamy plików cookies aby ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Rozumiem

Alma

PASAŻ | poziom 0, lokal 1
telefon: +48 (61) 664 65 11
+48 (61) 664 65 29
www.almamarket.pl

Zobacz na mapie

Delikatesy Alma to miejsce, w którym rozpoczyna się podróż po fascynującym świecie kulinarnych doznań. Oferują one ponad 60 000 produktów, w tym kilka tysięcy unikatowych artykułów, sprowadzanych ze wszystkich niemal zakątków świata. Poznają je Państwo lepiej dzięki pokazom, degustacjom oraz specjalnym wydawnictwom, poświęconym kulinarnym tradycjom różnych regionów.

„GAR ANONIM czyli z kim jeść"

Najnowsza ksiązka autorstwa Hanny Bakuły, jest dostępna również w Delikatesach Alma.

Zrób zakupy w Delikatesach Alma za minimum 100zł, wypełnij kupon i podaj swój przepis na kolację po aktywnym dniu na stoku narciarskim. Do wygrania bobyty w Białce Tatrzańskiej: jeden rodzinny i trzydzieści pięć dwuosobowych. Regulamin konkursu na www.almamarket.tpl.

Ryby

W naszych Delikatesach znajdziecie Państwo bogatą ofertę ryb. Wędzony łosoś, świeży tuńczyk, owoce morza to propozycje dla tych, którzy nie ustają w poszukiwaniach nowych, wyjątkowych smaków.

Wędliny, Krakowski Kredens

Oferujemy bogaty wybór najlepszych wędlin z kraju i ze świata. Zachęcamy do skosztowania produktów Krakowskiego Kredensu. Zadowolą one smakoszy doceniających polskie wyroby.

Warzywa i owoce

Oferujemy bogaty wybór warzyw i owoców z całej Europy. Dodatek świeżych ziół pozwoli Państwu wyczarować potrawy ze wszystkich stron świata.

Pieczywo

Zapach gorącego chleba o chrupiącej skórce i sprężystym miąższu doprowadzi Państwa prosto do naszego stoiska piekarniczego, w którym oferujemy kilkadziesiąt rodzajów pieczywa.

Alkohole świata

Blisko 1 500 gatunków wina, bogaty wybór whisky, szeroka oferta piw z polskich i zagranicznych browarów. Znajdziecie Państwo u nas wiele kolekcji win białych i czerwonych, które są dostępne tylko w Delikatesach Alma.

Sery

Tylko w Almie czeka na Państwa Rondo Serowe, oferujące wyselekcjonowane kompozycje różnych Gatunków serów. Wśród nich znajdziecie Państwo sery pochodzące z: Włoch, Hiszpanii, Francji i wiele innych.

Szczegóły na www.almamarket.pl, pod numerem telefonu 12 627 62 03, pod adresem e-mail koszeprezentowe@almamarket.pl oraz w BOK w Delikatesach Alma.

Alfabetyczna lista sklepów:

  INSTALATORZY
  wystawa

  WYDARZENIE | 29.05.2014 - 31.10.2014

 • ZAPYTAJ MNIE - oprowadzanie po wystawie Instalatorzy WYDARZENIE | 26.09.2014 - 31.10.2014

  Do końca października w galerii Art Stations będzie można spotkać studentów historii sztuki UAM, którzy w ramach praktyk oprowadzać będą po naszej wystawie i odpowiadać na pytania związane z prezentowanymi pracami. Poznacie ich po charakterystycznych identyfikatorach. więcej

 • AKCJA / PARTYCYPACJA - Konferencja WYDARZENIE | 26.10.2014, 15:00

  Minikonferencja w ramach programu Wielkopolska: Rewolucje organizowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego. więcej

 • FAJFY O SZÓSTEJ - Zajęcia taneczne dla amatorów WYDARZENIE | 27.10.2014, 18:00

  W latach 70-tych fajfami nazywano bardzo popularne popołudniowe potańcówki. Dziś modyfikujemy tę formę i w każdy poniedziałek, zapraszamy Was na nasze Fajfy - czyli poniedziałkowe tańce i zajęcia ruchowe pod okiem dyżurnych kaowców - rezydentów programu Stary Browar Nowy... więcej

 • Marta Romaszkan - WSPÓLNA ENERGIA
  Warsztaty Stary Browar Nowy Taniec dla Dzieci
  WYDARZENIE | 08.11.2014, 11:00

  Warsztaty poświęcone relacji ciała rodzica i dziecka polegające na wspólnym poruszaniu się w różnego typu dynamice i energii oraz obserwowaniu, jak te wspólne energie łączą się ze sobą i jak oddziałują na oboje partnerów. Znajdowanie indywidualnego, komfortowego... więcej

 • DE. FI. CIEN. CY – ANDRZEJ WRÓBLEWSKI, RENÉ DANIËLS, LUC TUYMANS - wystawa WYDARZENIE | 27.11.2014 - 28.02.2015

  Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk ma zaszczyt zaprezentować wystawę DE. FI. CIEN. CY [Ułomność], na której pokazany zostanie szeroki wybór prac na papierze Andrzeja Wróblewskiego, René Daniëlsa i Luca Tuymansa. Ekspozycja skupia się na dziełach Wróblewskiego... więcej

 • Archiwum wydarzeń