Stary Browar

Curator

Nick Knight's SHOWstudio

Art Director

W P Onak

Partnerzy

ocr

OCR Creations

Agencja kreatywna założona przez W P Onaka. Znakiem rozpoznawczym OCR Creations jest kreatywne i biznesowe podejście do klienta. Motto agencji to budowa społeczności ludzi z całego świata, których łączy pasja tworzenia wyjątkowych projektów na wielką skalę. W OCR Creations każdy klient jest wyjątkowy i zasługuje na wykreowaną specjalnie dla niego autorską wizję. Agencja tworzy projekty w Polsce i na świecie, we współpracy z międzynarodową ekipą,  bo jej twórcy wierzą, że kreatywność nie zna granic. W ofercie OCR Creations znajdują się sesje i filmy modowe, teledyski i organizacja eventów, a także PR, kierownictwo artystyczne i personal branding. Strona: www.ocrcreations.com

crafton

Agencja interaktywna CRAFTON

Specjalizujemy się w przygotowywaniu pięknych stron internetowych. Łączymy technologię i użyteczny design na pierwszym miejscu stawiając pozytywne doświadczenia (User Experience).
Klienci decydują się na współpracę z nami, ponieważ posiadamy kompetencje wielkiej agencji interaktywnej przy zachowaniu elastyczności małego butiku kreatywnego.

Od wielu lat Crafton jest jedną z najwyżej ocenianych przez klientów agencji interaktywnych w Polsce. Co roku Instytut Millward Brown SMG/KRC, na zlecenie magazynu „Media & Marketing Polska”, przeprowadza badanie satysfakcji klientów agencji interaktywnych w Polsce. „Crafton plasuje się w grupie najlepiej ocenianych w tegorocznym badaniu agencji, w porównaniu z ub. r. jeszcze poprawiła wyniki” – czytamy w raporcie Agencje Interaktywne.

Naszymi Klientami są marki, których przekaz rozumiemy i z których usług sami chcemy korzystać: Stary Browar, Hilton Worldwide, Instytut Teatralny, Amica, Nestle, Giacomo Conti, Uniwersytet Jagielloński…

Dowiedz się więcej o nas na stronie: www.crafton.pl

strima

Strima

Strima od ponad 25 lat doradza i wspiera wszystkich, którzy poszukują profesjonalnych urządzeń do szycia, prasowania, klejenia i krojenia. W czasie zakupów możesz liczyć na naszą wiedzę i doświadczenie.Strima to 70 dostawców na całym świecie i 86 krajów, do których sprzedajemy.

fashionprtalks

Olka Kaźmierczak

Fashion PR Talks to pierwsza w Polsce szkoła biznesu mody. W programie nauczania znalazły się m.in. zarządzanie marką w branży mody, Fashion Retailing, Fashion Marketing, Art Direction, strategia budowania marki czy przekuwanie trendów w sukces komercyjny marki.

Mentorami Fashion PR Talks zostali cenieni w biznesie mody praktycy, pośród nich Marianna Szeib, Brand Manager w światowej siedzibie firmy Christian Dior Parfums w Paryżu, Ania Wiącek, dyrektor ds. PR w Pringle of Scotland, a wcześniej Head of Press marki Vivienne Westwood czy Sue Seel, brytyjska strateżka mająca w portfolio Lily Allen i marki z portfela Arcadia Group (Agent Provocateur, Chopard i Jean Paul Gaultier).

Spotkania pod szyldem Fashion PR Talks skierowane są do właścicieli marek, PR-owców, marketingowców, menedżerów oraz osób wiążących swoją przyszłość z pracą w branży mody.

Ambicją Fashion PR Talks jest nie tylko kształcenie profesjonalistów spełniających międzynarodowe standardy, ale też stwarzanie realnych możliwości rozwoju. Dlatego też szkoła wspiera networking, pośredniczy między studentami a pracodawcami czy angażuje się w wydarzenia wspierające edukację branżowych talentów.

Założycielką Fashion PR Talks jest Olka Kaźmierczak, specjalistka od strategii marek branży mody & lifestyle oraz CEO kolektywu strategicznego POP UP GRUPA.

Fashion PR Talks. Creating opportunities.

puro_hotel

W Puro Poznań jesteś zawsze w centrum wydarzeń

PURO Poznań to eklektyczny miks nowoczesnego wzornictwa, wyselekcjonowanych dzieł sztuki i dekoracji. Hotel zlokalizowany jest w sercu Starego Miasta, w obrębie dawnej dzielnicy żydowskiej i w niedalekiej odległości od Starego Rynku i najważniejszych zabytków, sklepów, restauracji i kawiarni.

blowuphotel

Blow Up Hall hotel

Hotel dzieło sztuki w centrum Poznania
Blow Up Hall 5050 jest interaktywnym dziełem sztuki, mieszczącym obok hotelu także restaurację i bar. Łączy innowacyjne technologie z luksusem w formie osobistego eksperymentu artystycznego.
tutu

Tutu

Dlaczego concept store? Dlatego, że nie chcemy być odbierani wyłącznie jako butik. Chcemy promować idee, uświadamiać istotę designu, chcemy współpracować, angażować się, kochać modę i zarażać tym innych. Najważniejsi w TUTU są zawsze ludzie, dzięki którym i dla których ubrania powstają, którzy mają się dzięki nim poczuć lepiej i bardziej wyjątkowo. Różnorodne style, gra kolorami, oryginalne tkaniny – to elementy limitowanych kolekcji w przystępnych cenach, dla osób poszukujących dobrej alternatywy wobec masowej produkcji. Istotą zakupów ubrań od polskich projektantów jest możliwość indywidualnego kontaktu ze sprzedawcą (TUTU to miejsce, w którym otrzymać można fachową radę dotyczącą wyboru odpowiedniej stylizacji) oraz samym twórcą (dzięki organizowanym eventom czy pokazom mody). W ten sposób wybór marki projektanckiej staje się także wyborem konkretnego stylu życia: otwartości na spotkania, rozmowy, wspierania polskiej przedsiębiorczości, twórczych ludzi, uczestniczenia w życiu kulturalnym miasta. I co nieuniknione – będziemy się rozwijać, ucząc się od naszych klientów i współpracujących z nami marek. TUTU to butik pełen energii, życia i zmian, tak jak zmienna i żywiołowa jest jego oferta.

karlik

Karlik

Partnerem 10 edycji Art&Fashion Forum jest Firma Karlik Autoryzowany Dealer Volvo, która już od ponad 15 lat działa w Wielkopolsce. Partner serdecznie zaprasza do swoich salonów i serwisów Volvo zlokalizowanych w Poznaniu przy Jeziorze Malta oraz w Baranowie przy ulicy Poznańskiej. Flota najnowszych modeli Volvo z Firmy Karlik zapewni opiekę VIP Shuttel dla gości tegorocznej edycji Art&Fashion Forum.

faber

Faber-Castell

Historia marki Faber-Castell rozpoczyna się w Niemczech już w roku 1761. Kaspar Faber, z zawodu stolarz, założył wtedy mały zakład rzemieślniczy zajmujący się produkcją ołówków, który cały czas pozostając w rękach rodziny, rozwinął się  w największe na świecie przedsiębiorstwo branży biurowo-szkolnej. Pozycję poważanego producenta i niekwestionowanego lidera marka Faber-Castell osiągnęła nie tylko dzięki  długoletniej obecności na rynku, ale przede wszystkim ze względu na innowacyjność przy zachowaniu wierności tradycji oraz niezmienną jakość produktów docenianą na całym świecie. Oferta firmy powstawała przez przeszło 250 lat, aby dzisiaj proponować unikalne, specjalistyczne produkty odpowiadające potrzebom nawet najbardziej wymagających Klientów.

late_logo
teatr_nowy